Boty Nike

Váš zdroj pro nejnovější příběhy z malakasaso.cz, Inc.

Free shipping for more than € 220 + | free returns every day details

Námorná doprava & Vracia

Odeslání a vrácení zboží
Dodání politiky návratu vozidel Trváme vždy na tomtéž dni závodu, na principu dodávky, druhý den. Během přepravy, pravděpodobně 7-15 dnů.

Musíte zaplatit za dopravu. Právo na odstoupení Jsme odhodláni k Vaší plné spokojenosti. 5 dní po balení nás musíte přijmout. kurzové politiky před jednoduchým návratem, musíte nás kontaktovat vrátit položku. Všechny položky musí být nošeny, jejich původní stav, všechny štítky.

Nechceme se vrátit, projekt se nám nelíbí. Proto se ujistěte, že formát a náklad projektu, co chtějí.

zrušit
Pokud chcete objednávku zrušit, kontaktujte prosím náš zákaznický servis před odesláním. Je nám líto, objednávku nemůžeme zrušit, pokud je odeslána. Díky za pochopení. Pokud chcete objednávku zrušit, vezměte prosím na vědomí pravidla pro vrácení zboží.

Vaše spokojenost je naším cílem. Nabízíme Vám komplexní politiku návratu. Před vrácením zboží nás prosím kontaktujte a projednejte svůj problém. Většinu času jsme schopni poskytnout technickou podporu k vyřešení problému. Pokud se vyskytnou nějaké problémy se zbožím, můžete zaručit, že je chcete v budoucnu vrátit. Uveďte prosím své jméno a ID. Veškerá objednávka na vrácení zboží musí být uchovávána v původním stavu. Není opotřebovaný, pozměněný nebo umytý, všechny připojené štítky, musíte zaplatit, náklady, náklady na nákup.